DRYTURK Kuru Temizleme

Anadolu Hisarı ve Beykoz Konakları Kuru Temizleme..

Türkiye`nin Kuru Temizlemecisi

DRYTURK Türkiye`nin en iyi kuru temizleme markası olarak yüksek kaliteli kuru temizleme hizmetlerine ülke genelinde herkesin kolaylıkla erişebilmesini amaç edinmiştir.

Türkiye`nin en iyi kuru temizleme şirketi olan DRYTURK tarafından verilen hizmetler hakkındaki daha ayrıntılı bilgilere bu sitenin Hizmetlerimiz sayfasından erişebilirsiniz.

DRYTURK Kuru Temizleme Beykoz Konakları`nda da 2019 Ekim ayı itibari ile yeni bir şube açmıştır. Beykoz Konakları sakinlerine özel ekspres adrese teslim himzeti de vermektedir.

DRYTURK Anadolu Hisarı Şubesi ağırlıklı olarak Beykoz ve Üsküdar ilçelerine adrese teslİm hizmeti vermektedir. Özellikle Göksu, Kandilli, Kavacık, Kanlıca mahallelerindeki müşterilerimizin yoğun taleplerini özenle karşılamaktayız.

İlk ve Tek Yerli Makine İmalatçısı

DRYTURK Kuru Temizleme, 1984 yılından beri endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makineleri alanında faaliyet gösteren Ruşen Makine tarafından kurulmuştur.

Ruşen Makine, Türkiye`nin ilk ve tek yerli kuru temizleme makineleri üreticisidir. Ruşen Makine hakkındaki daha ayrıntılı bilgiler için lütfen firmanın web sitesini ziyaret ediniz.

Anadolu Hisarı ve Beykoz Konakları Kuru Temizleme

DRYTURK Kuru Temizleme Anadolu Hisarı şubesi olarak Türkiye'nin ilk ve tek yerli makineleri imalatçısı Ruşen Makine tarafından üretilen en ileri teknolojiye haiz ekipmanları kullanmaktayız. . Bu yüksek teknoloji, yüksek kalitede hizmet vermemize olanak sağlamaktadır.Kuru temizleme hizmetlerimizde Avrupa’dan ithal yüksek kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Bu malzemeler sayesinde her türlü lekenin üstesinden gelmek ve yüksek kalitede hizmet vermek mümkün olmaktadır.

DRYTURK Kuru Temizleme Anadolu Hisarı şubesi olarak Sine Sok. No:7 Anadolu Hisarı adresinde sizlere hizmet vermekteyiz. Çağrınız üzerine giysilerinizi yada ev tekstilinizi veya halılarınızı adresinizden alıyoruz, temizledikten sonra tekrar evinize teslim ediyoruz. Bu hizmet için herhangi bir ilave ücret talep etmiyoruz. Bu rahatlığı siz de yaşamalısınız.

Sizi Arayalım?

Telefon numaranızı bize iletin, sizi arayıp dilediğiniz konuda bilgilendirelim.